2023. aasta tulemused

2023. aasta on peaaegu läbi ja see aasta oli täis palju huvitavaid sündmusi ja tegevusi. Tahaksime aasta veidi kokku võtta.
Rahvusvahelistel võistlustel on meie kooli lapsed suutnud võita mitmeid medaleid erinevates võistluskategooriates kujundujumises ja erinevatel veepalli turniiridel:

Kuld 🥇 – 32 medalit
Hõbe 🥈- 20 medalit
Pronks 🥉- 13 medalit.

Korraldasime rahvusvahelised kujundujumise ja veepalli võistlused Aquakids ja II Balti kujundujumise meistrivõistlused. Lisaks osalesid meie sportlased võistlustel Belgias, Leedus, Luxemburgis, Poolas, Kreekas, Tšehhis ja Taanis. Veepallurid 2023./2024. hooajal osalevad Soome veepalli liigas kolme vanusekategooriades: U13, U15 ja U17, kus sportlased U13 vanuseklassi juba said koha playoff-is. Kujundujujad osalesid ja said hea kogemuse noorte maailmameistrivõistlustel ja täiskasvanute Euroopa meistrivõistlustel. Treenerite delegatsioon osales kujundujumise LEN seminaril Türgis seoses uute kujundujumise reeglitega. Eestis nüüd on 11 Eesti Ujumisliidu kujundujumise kohtunikut ja 12 World Aquatic – Beginner level kujundujumise kohtunikut. Kujundujumise osakonnas koolis tegutsevad kaks EKR5 treenerit, üks EKR4 treener ning üks EKR3 treener.

🎊 Head uut aastat 2024! 🎄 Head rohelise puudraakoni aastat! 🐉